O mnie

Pomagać można na wiele różnych sposobów. Ja wybrałem ten szczególny dział medycyny, jakim jest stomatologia, aby skutecznie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod zapobiegać chorobom jamy ustnej, leczyć je oraz poprawiać estetykę uśmiechu.
Czy mi się udaje? Czy robię to dobrze? Oceńcie Państwo sami. Nic jednak nie bierze się z próżni.


Zanim zdobyłem uprawnienia, by Państwa leczyć, musiałem studiować stomatologię na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Poznaniu i ukończyć ją z wynikiem dobrym w 1997 roku. Konieczne było również odbycie stażu podyplomowego w szacownej przychodni stomatologicznej na ulicy Kraszewskiego w Poznaniu, następnie praktykowanie w kilku prywatnych gabinetach. Dalej, powodowany pasją zdobywania nowych umiejętności, brałem udział w wielu sympozjach i targach stomatologicznych.

Moje doświadczenia zawodowe

Ukończyłem kilka znaczących kursów podyplomowych, że tylko wymienię:
laseroterapia w stomatologii, podstawowy i zaawansowany kurs implantologiczny w systemie Osteoplant, kursy z zakresu implantoprotetyki organizowane przez firmę Nobel Biocare – producenta implantów Braenemark, kursy z zakresu chirurgii przyzębia oraz implantologii, szkolenia w zakresie farmakoterapii stomatologicznej, ochrony przed zakażeniami oraz ochrony radiologicznej.

Zdobywanie nowej wiedzy i doskonalenie umiejętności trwają nadal, codziennie, również dzięki Państwu.