UWAGA: od pewnego czasu bieżące informacje dotyczące działania gabinetu Extra-Dent oraz inicjatyw w których uczestniczę, publikuję:
- na facebookowym profilu gabinetu: ZAPRASZAM
- na stronie internetowej Extra-Dent: ZAPRASZAM

Serwis www.doktorbart.pl ma charakter pamiątkowy i nie jest aktualizowany. Jeżeli potrzebujesz wiążącej, istotnej informacji dotyczącej sposobu leczenia, dostępności metod w naszym gabinecie, spraw organizacyjnych - bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail:
- tel. 61 870 10 35, 602 789 712
- gabinet@extra-dent.pl

Do zobaczenia!

Bartek Niedziółka


O MNIE

Pomagać można na wiele różnych sposobów. Ja wybrałem ten szczególny dział medycyny, jakim jest stomatologia, aby skutecznie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod zapobiegać chorobom jamy ustnej, leczyć je oraz poprawiać estetykę uśmiechu.

Doktorbart - ludzki dentysta Poznań Czy mi się udaje? Czy robię to dobrze? Oceńcie Państwo sami. Nic jednak nie bierze się z próżni. Zanim zdobyłem uprawnienia, by Państwa leczyć, musiałem studiować stomatologię na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Poznaniu i ukończyć ją z wynikiem dobrym w 1997 roku. Konieczne było również odbycie stażu podyplomowego w szacownej przychodni stomatologicznej na ulicy Kraszewskiego w Poznaniu, następnie praktykowanie w kilku prywatnych gabinetach. Dalej, powodowany pasją zdobywania nowych umiejętności, brałem udział w wielu sympozjach i targach stomatologicznych.

W prowadzonym przeze mnie gabinecie Extra-Dent mam niewątpliwą przyjemność współpracować z doświadczonymi lekarzami. Są to:

Natalia Siódmiak

Doktorbart - ludzki dentysta Poznań

Natalia Siódmiak w naszym gabinecie specjalizuje się w stomatologii dziecięcej, leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, ekstrakcjach zębów i korzeni oraz wykonywaniu uzupełnień protetycznych.
Jak sama mówi: Przyjmuję pacjentów z przeróżnymi problemami. Sporą grupę takich osób stanowią dzieci. To pacjenci najbardziej wrażliwi, zwykle wystraszeni, nierzadko najtrudniejsi danego dnia. W pracy z nimi jestem bardzo ostrożna, ale też sprawna, delikatna, konkretna i cierpliwa. Dzięki temu, że sama jestem mamą, potrafię rozmawiać i porozumieć się z dziećmi, co bardzo ułatwia nam kontakt.
Doktorbart - ludzki dentysta
W życiu prywatnym jestem perfekcjonistką, posiadam do tego różnego rodzaju zamiłowania artystyczne. Te dwie cechy mojej osobowości staram się wykorzystywać na co dzień w pracy, łącząc je z wiedzą stomatologiczną, którą cały czas poszerzam.
.

Martyna Kin

Doktorbart - ludzki dentysta
Studia stomatologiczne ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2012 r.
Jak mówi, stomatologia stała się jej zawodem... z ciekawości. Po prostu chciała wiedzieć "jak to jest po drugiej stronie fotela". Pięć lat studiów i pierwszy kontakt z pacjentem tylko potwierdziły, że właśnie to chce robić na co dzień.

Martyna jest stomatologiem delikatnym, cierpliwym i empatycznym. Wolny czas poświęca pogłębianiu i doskonaleniu wiedzy z zakresu endodoncji, stomatologii estetycznej i protetyki.

Prywatnie jest fanką kotów i dobrego gotowania.


Małgorzata Jarczyńska-Kseń

Doktorbart - ludzki dentysta Poznań Małgorzata Jarczyńska-Kseń to wysokiej klasy lekarka zajmująca się leczeniem ortodontycznym. Uczestniczyła w wielu kursach ortodontycznych i jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Pani Małgorzata jest cierpliwa i dokładna, ma dobry kontakt z pacjentami i dobre podejście do dzieci.
Prywatnie jest mamą dwóch córeczek, lubi podróże do Francji i jest miłośniczką amerykańskich seriali.


Beata Błazucka

Doktorbart - ludzki dentysta
Droga zawodowa Beaty Błazuckiej została obrana dawno. Ciężka praca i determinacja pozwoliły osiągnąć wymarzony cel.

Studia ukończone z wyróżnieniem w 2012 r. na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, dały możliwość dalszego rozwoju zawodowego w obranym przeze mnie kierunku. Zaowocowało to rozpoczęciem specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Docelowo chciałabym zająć się kompleksową opieką nad pacjentem z naciskiem na stomatologię mikroskopową. Staram się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje aby móc leczyć jak najlepiej, na najwyższym poziomie. Praca daje mi dużą satysfakcję. Chętnie podejmuję wyzwania.

Uśmiech i zadowolenie pacjenta- najlepszą rekompensatą.Anna Jastrzembska

Doktorbart - ludzki dentysta Poznań Ania jest absolwentką poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenia zawodowe zdobywała w znanym zespole przychodni przy szpitalu dziecięcym na ulicy Spornej. Ponieważ większość pacjentów stanowiły dzieci - mogła tam nie tylko doskonalić swoje umiejętności lekarskie, ale również ćwiczyć cierpliwość, wyrozumiałość i umiejętność leczenia w bezstresowej atmosferze.

Ania lubi poszerzać swoją wiedzę, uczestniczy regularnie w kolejnych kursach i szkoleniach (głównie z dziedziny stomatologii zachowawczej i endodoncji).
Jest fanką Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach czyta, słucha muzyki rockowej, chadza to teatru albo pisze.


Marcin Grochocki

Doktorbart - ludzki dentysta Poznań


Marcin Grochocki zajmuje się przede wszystkim stomatologią estetyczną i endodoncją. W razie potrzeby - sięga po metody chirurgiczne.

Podróżuje (jak sam mówi: "im bardziej spontanicznie i dziko, tym lepiej"), pisze powieść SF i żyje rock'n'rollem.
Moje doświadczenia zawodowe

Ukończyłem kilka znaczących kursów podyplomowych, że tylko wymienię:
laseroterapia w stomatologii, podstawowy i zaawansowany kurs implantologiczny w systemie Osteoplant, kursy z zakresu implantoprotetyki organizowane przez firmę Nobel Biocare - producenta implantów Braenemark, kursy z zakresu chirurgii przyzębia oraz implantologii, szkolenia w zakresie farmakoterapii stomatologicznej, ochrony przed zakażeniami oraz ochrony radiologicznej.

Zdobywanie nowej wiedzy i doskonalenie umiejętności trwają nadal, codziennie, również dzięki Państwu.


Doktorbart - Dentysta Poznań Doktorbart - Dentysta Poznań Doktorbart - Dentysta Poznań

Doktorbart - Dentysta Poznań Doktorbart - Dentysta Poznań Doktorbart - Dentysta Poznań

Doktorbart - Dentysta Poznań Doktorbart - Dentysta Poznań

Doktorbart - Dentysta Poznań Doktorbart - Dentysta Poznań

Doktorbart - dentysta Poznań Doktorbart - dentysta Poznań

Doktorbart - dentysta Poznań Doktorbart - Dentysta Poznań Doktorbart - dentysta Poznań

Doktorbart - ludzki dentysta Poznań


A oto kopie dyplomów i zaświadczeń potwierdzających udział lek. stom. Natalii Siódmiak w specjalistycznych kursach i szkoleniach podyplomowych.

Doktorbart - ludzki dentysta PoznańDoktorbart - ludzki dentysta Poznań
Doktorbart - ludzki dentysta Poznań
Doktorbart - ludzki dentysta PoznańDoktorbart - ludzki dentysta Poznań
Doktorbart - ludzki dentysta PoznańDoktorbart - ludzki dentysta Poznań
Posłuchaj co Doktor Bart mówi o dentystach w wywiadzie udzielonym Radiu Merkury kliknij

Strona internetowa www.doktorbart.pl została wspomniana
w artykule specjalistki od PR - Justyny Niebieszczańskiej:
Doktorbart - ludzki dentysta